مسافر کوچولو

هفته ای که موضوع درس کلاس مانی مسافرت بود مانی با تجربه ترین اهل سفر کلاس بود. دنیا دیده ایه واسه خودش. نه تنها شهر به شهر سفر ها کرده بلکه کشور به کشور چرخیده. معلم هر سوالی درباره سفر می کرد مانی درموردش پیش زمینه داشت. تنها وسیله ای هم که هنوز باهاش سفر نکرده بالن و زیردریاییه! با هواپیما دبی که هیچ برای رسیدن به امریکا حدود ۳۰ ساعت پرواز کرده و سه تا پرواز رو با دنگ و فنگ ورودی خروجی بین المللی اش عوض کرده. با اتوبوس تا آنکارا رفته و با قطار تا تهران برگشته و از دریاچه وان  با کشتی گذر کرده...

با زبان های اجق وجق مردم خارجه کلنجار رفته و خودش رو با فرهنگ های نا آشنا تطبیق داده...
خداییش همسفر خوبیه برای من و روزبه. توپه، تووووپ.
 این مسافر کوچولوی ما. این گل سرخ خیلی خیلی عزیز ما.


جواب بچه های کلاس در پرسش اینکه به کجا می خواهید سفر کنید:

manitravelschoolQ.jpg

 

/ 11 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غزال

مارکوپولوی کوچولو =مانی

مامان صفا

سلام عزیزم. خوبه که توی این سن همه چیزو دیده و اینقدر تجربه به دست آورده. قربونش برم تو فکر ایرانه. چه جالب بچه ها هر کدوم به چه جاهایی می خوان برن.قطب و باغ وحش و ..

وفا

احتمالا کلیه بچه های مهاجر همینقدر تجربه سفر دارند از سفر با پای پیاده تا هواپیما و ... اما جالب بود برام نظرات دیگر بچه ها و شاهکارش سفر به باغ وحش که دو نفر میخواستند این سفررو انجام بدهند .

وندلا مینو

تو هم نم نم هستی! همممممم..مم! دلم آب افتاد! مسافر کوچولو![ماچ][ماچ][قلب] مینو

مسعود

دایی خدایی بگو اول می خوای بری کجا تا اونجای بعضی ها قشنگ بسوزه [نیشخند][قلب][هورا][گل][شوخی]

پرستووو

آفریییین ... همه جوره سفر کرده فسقلی ... چه تجربه ایم هم داره[ماچ][ماچ] ... راستی ما هر روز ازین استاد ها ژستهای رنگی و سیاه و سفید میبینیم ... اعصاب که نیست ، زمین پاتیناژه !!

سارا

سلام پروانه عزیز مرسی از حضور صمیمی ات [ماچ] مارکوپولوی دوست داشتنی ما چطوره ؟اینها تقدیم به مانی جیگر که عشق وطن داره[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

الهام

ای جونم...مانی مهربون[خنده][خنده][خنده][خنده]